Pani szuka pana a pan pani

Trudno żyć samotnie zwłaszcza, kiedy nie mamy już nastu lat i marzy nam się stabilizacja. Jednak, jeżeli w naszym otoczeniu brakuje osoby, która by się nami zainteresowała lub którą my sami byśmy się zainteresowali, to można spróbować poszukiwań przez Internet. Internet daje możliwość wstawienia ogłoszenie w stylu: pani szuka pana. Możliwe, że ktoś się odezwie. Wiele osób wstawia bardzo różne ogłoszenia.

randka

Autor: Segafredo Zanetti
Źródło: Segafredo Zanetti
Niektórzy piszą dużo, inni są mniej wylewni. Niektóre osoby dorzucają własne zdjęcia inne nie. Wszystko jest zależne od tego, jaką osobą jesteśmy. Ale, jeśli postanawiamy pójść na taką randkę z Internetu, tzn. z osobą poznaną przez Internet to postawmy na jakieś publiczne miejsce i dajmy znać komuś ze znajomych, że spotykamy się z taką osobą. Nigdy nie wiadomo, kto tak naprawdę jest po drugiej stronie ekranu.

Czy w kontekście omawianej tematyki masz więcej pytań? Jeżeli tak, kliknij ten odnośnik – to nie może za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!

Poszukiwania swojej drugiej połówki

Dziś ludzie szukają swojej drugiej połówki w sieci. Nie jest to proste, bo w sieci jest wiele osób, które kłamią, ale są również szczerzy i normalni ludzie, którzy w końcu maja ochotę

kolacja

Autor: Sigma International
Źródło: Sigma International

kogoś poznać. Jeśli chodzi o wiek, to jest pełny przekrój, zaczynając od osób w wieku trzydziestu lat bez górnej granicy wieu. Bywa, że młodsi członkowie rodziny zakładają swoimi babciom lub dziadkom profile na portalach randkowych dla ludzi dojrzałych. Nie lubimy patrzeć, jak któraś z bliskich osób siedzi sama cały dzień w domu i nawet nie ma, do kogo się odezwać. Bywa, że pani szuka pana, który po prostu być jej bratnią duszą – . A bywa i tak, że młoda matka z dzieckiem chciałaby poznać odpowiedzialnego mężczyznę, który da jej i dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Życie to wiele scenariuszy, bywa, że największy wpływ mamy na nie my sami, a czasem dzieją się różne historie. Sporo osób uważa, że nigdy nie będzie miała profilu na portalu randkowym, a później szuka miejsca, w którym można byłoby wstawić ogłoszenie o szukaniu drugiej połówki. Bywa, że udaje się spotkać kogoś fajnego, innym razem spotkania poza Internetem okazują się totalną klapą. Bardzo dużo zależy od naszych chęci i szczerości drugiej osoby. Może i takie poszukiwania okażą się bezowocne, ale nie masensu rezygnować może przypadkiem trafimy na tą drugą połówkę jabłka? Oczywiście zawsze można mieć wątpliwości, czy uda się w ogóle stworzyć prawdziwy związek na znajomości, która rozpoczęła się w Internecie. Ale w obecnych czasach nie ma, co umniejszać internetowym znajomościom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*