Ćwiczenia na biceps pewnikiem fantastycznego wyglądu w letnich koszulkach

Marzy Ci się znakomity wygląd w t-shirtach na lato? Chcesz bez obaw ściągnąć bluzkę na plaży i zachwycić swoją wybrankę rewelacyjną sylwetką? Już dzisiaj zacznij wykonywać ćwiczenia na biceps, a będziesz pozytywnie zaskoczony efektami, jakie osiągniesz.

Mięśnie

Autor: 2014uknz
Źródło: http://www.flickr.com
Biceps jest mięśniem dwugłowym ramienia, który jest szczególnie wyczuwalny podczas zginania ręki w łokciu. Każdy facet zabiegający o swój wygląd pragnie mieć jak największe bicepsy, zaznaczające się nawet bez ich naprężania. Nie da się ukryć, iż takie mięśnie są niezmiernie efektowne, zwłaszcza gdy reszta figury również nie pozostawia nic do życzenia. Jak ćwiczyć mięśnie dwugłowe?

Najważniejsze to pamiętać o kilku regułach, dzięki którym sprawnie pozyskamy oczekiwane efekty. Po pierwsze nie prostujemy rąk do końca, co jest nagminnym błędem osób zaczynających takie treningi. Po drugie trzeba pomału wykonywać fazę opuszczania ciężaru.

Faza podnoszenia z kolei musi być szybsza i należy stale pamiętać o bezbłędności wykonywania poszczególnych ruchów. Trzeba też właściwie dobrać ciężar, aby nie okazało się, iż po pierwszym treningu przemęczyliśmy mięśnie i teraz potrzeba nam paru dni odpoczynku.

Jednym z najbardziej popularnych ćwiczeń na bicepsy, które możesz wykonywać w domu, jest podnoszenie ramion ze sztangielkami. Niestety nie przez wszystkich ćwiczenie to przeprowadzane jest prawidłowo, zatem za pierwszym razem najlepiej jest iść na siłownię, aby trener trener węgorzewo starannie pokazał nam, w jaki sposób wykonywać ruchy. Przede wszystkim nie można kiwać się w czasie ćwiczeń, nie zginać tułowia oraz trzeba trzymać głowę prosto.

Bardzo ważne jest również pamiętanie o niezbędności utrzymania nieruchomych barków, łokci natomiast blisko ciała. Idąc na spotkanie z trenerem można poprosić o kompletny zestaw ćwiczeń, dzięki którym szybko zrobisz mięśnie i nie narazisz się na groźbę kontuzji.

Ćwiczenia najkorzystniej jest wykonywać w seriach. Jeżeli w takim razie jak większość mężczyzn pragniesz mieć umięśnione, rewelacyjnie wyglądające ramiona, ćwiczenia na biceps świetnie Ci w tym pomogą. Wystarczy trochę systematyczności oraz stosowne ćwiczenia, a będziesz zadowolony ze swojego odbicia w lustrze oraz chętnie pochwalisz się bicepsem przed kumplami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*