Karta przetrwania i jej wielozadaniowość.

Wszyscy lubimy zaczerpnąć spokoju poza miastem. Niezależnie od tego czy jedziemy na niedaleką wycieczkę do parku,decydujemy się na większą wycieczkę w góry czy wielce oczekiwane wakacje, zazwyczaj wyjazd rozpoczynają skrupulatne przygotowania. Zależnie tego jak długi wyjazd planujemy, przygotowania wstępne wymagają różnego natężenia pracy.

Karta przetrwania

Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/
Od czego zacząć, aby uchronić się przed bezradnością wynikającą z niedoboru sprzętu koniecznego do zażegnania niespodziewanego problemu? Istnieje mnóstwo zastawów narzędzi, które dzięki swojej wielozadaniowości potrafią uratować większość nagłych sytuacji w których potrzeba specjalistycznych narzędzi. Niestety zazwyczaj są bardzo kosztowne, a poza tym zajmują dużą ilość miejsca.

Nie jest to kłopotliwe w sytuacji przemieszczania się pojemnym samochodem, jednak w sytuacji, w której wybieramy pieszą wyprawę bez większych bagaży, bądź zdecydowaliśmy się na przejażdżkę rowerem, nieznajdziemy miejsca na dodatkowe obciążenie i marnowanie przestrzeni potrzebnej na artykuły pierwszej potrzeby. Jak zabezpieczyć się przed niespodziewanymi wypadkami losowymi bez konieczności niesienia z sobą wielkiej ilościróżnorakich narzędzi?

Przydatnym gadżetem będzie karta przezycia.

Jeśli rozważana kwestia okazała się dla Ciebie ważna oraz zamierzasz ją przestudiować także pod innym kątem, przeczytaj więcej w witrynie (https://www.krainazabawek24.pl/) – ona także ją omawia.

Metalowa blaszka o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm dzięki swoim małym rozmiarom pomieści się w każdym portfelu. Niepozorny stalowy przedmiot będzie pomocny w wielu nagłych sytuacjach, na którenie jesteśmy gotowi.

Należy mieć ją zawsze blisko, ponieważ mieści w sobie aż 10 innych przedmiotów. Karta przezycia może być użyta na przykład jako otwieracz do puszek, klucz do śrub bądź kątomierz. Dodatkowo jest zaopatrzona w dziurkę do dołączenia smyczy lub kółka z kluczami, przez co jesteś w stanie mieć ją zawsze pod ręką.

kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*