Kilka wskazówek, jakie filmy warto zobaczyć w wolnej chwili

Często mając wolny wieczór chcemy obejrzeć jakiś naprawdę ciekawy film albo serial. Przed kilkunastu laty realizacja tego pomysłu wiązała się z wycieczką do wypożyczalni kaset wideo. Tam człowiek stawał przed półkami wypełnionymi horrorami, thrillerami, komediami i romansami, a po przeczytaniu kilku krótkich opisów z okładek filmów wybierał ten, który wydawał mu się najciekawszy. Naturalnie asortyment tytułów w wypożyczalni był dość ograniczony, co stanowiło spory problem dla prawdziwych wielbicieli kina. Dziś sytuacja wygląda już całkiem inaczej. Zamiast wychodzić na zewnątrz i wędrować do wypożyczalni musimy tylko włączyć jeden z tak zwanych serwisów Video on Demand. Zatem jedynym problemem, który trzeba rozwiązać przed seansem jest decyzja, co będziemy oglądać. Poniżej znajduje się kilka wskazówek, co warto obejrzeć w wolnej chwili.

Dla sympatyków seriali – Pamiętniki Wampirów
pamiętniki wampirów sezon 1

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Ten popularny na całym świecie amerykański serial
powstał na podstawie powieści autorstwa L. J. Smith pod tym samym tytułem. Opowiada on historię siedemnastoletniej Eleny Gilbert i jej młodszego brata Jeremy’ego. Rodzeństwo traci ojca i matkę w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a jakiś czas później poznaje ukrywającego swoje prawdziwe ja wampira. Ten zarys fabuły może się wydawać niezbyt ciekawy, ale dla każdego, kto choć na chwilę włączy Pamiętniki Wampirów sezon 1 z pewnością nie będzie ostatnim – .
Dla miłośników filmów pełnometrażowych

Wszystkim miłośniczkom komedii romantycznych nie wątpliwie spodoba się amerykańsko-kanadyjska produkcja pod tytułem Facet pełen uroku. Chociaż film wszedł na polskie ekrany prawie dekadę temu, nie stracił nic ze swojego ówczesnego wdzięku. Oryginalny scenariusz i gwiazdorska obsada dają gwarancję, że dwie godziny spędzone przed telewizorem na pewno nie będą czasem straconym. Jest to naprawdę świetna propozycja na leniwy sobotni wieczór. Fanów mniej romantycznych komedii zachwycą dwa filmy zaliczające się do klasyki tego gatunku: Kac Vegas w Bangkoku (na tej stronie bez problemu zdobędziesz podpowiedź) oraz trochę zapomniany, ale wciąż tak samo śmieszny polski film pod tytułem Kilerów Dwóch.

Ta oferta wypoczynek w poznaniu jest niesamowicie atrakcyjna i jeżeli poszukujesz większą ilość informacji na opisywaną tu problematykę, to znajdziesz je tu.

Obie pozycje stanowią naprawdę udane sequele filmów, które biły rekordy popularności i zdobyły serca tysięcy kinomanów. Jeśli mamy ochotę serdecznie pośmiać się przez dwie godziny przygody czterech kumpli w Tajlandii lub Jurka Kilera są tym najlepszym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*