Upominek dla żony – wyzwanie dla mężczyzn

kobieta

Autor: DER-MED www.dermed.pl
Dla wielu mężczyzn podarunek dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostać.

Jeśli bowiem nie utrafimy z prezentem dla znajomego, blamaż trwa tylko chwilę, a żona będzie wypominać nam to przez dobry miesiąc. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – na przykład ślubu lub pierwszej randki. Obyśmy tej daty nie przegapili. Pamięć to jednak połowa sukcesu, a druga to umiejętny wybór czegoś, co będzie z jednej strony zarazem niespodzianką, a z drugiej czymś wymarzonym.

Podobno znamy naszą małżonkę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy przychodzi nam kupić ciekawy prezent z Prezentokracji, wpadamy w panikę. Pomyślmy, o czym od lat marzy nasza ukochana, jakie ma zainteresowania, co zawsze chciała mieć, a z różnych względów to sobie odmawia. Dobry prezent powinien być jak czarodziejska szkatułka – odgadywać ukryte pragnienia. I niekoniecznie są to pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet zawsze ciekawą propozycją. Nie kupujmy kobiecie kosmetyków, chyba że są to jakieś wyrafinowane perfumy. Skupmy się na biżuterii – jeśli nasza żona ją lubi, lecz nie ma jej zbyt wiele, interesującym obrazie, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej białej torebce. Kobiety marzą czasem o pięknym meblu lub starym kryształowym lustrze – kupmy więc to, czego nie mamy w naszym domu, a co będzie przez długie lata przypominać o wspólnej rocznicy.

Idealnym pomysłem jest bilet w ciekawe miejsce, do którego zamierzamy porwać naszą drugą połowę. Pomyślmy, gdzie chciała zawsze pojechać. I nie musi być to wycieczka kuba sylwester do Tajlandii, ale uroczy weekend w górach czy na nartach. I broń Boże nie obdarowujmy żony karnetem do kosmetyczki, bo pomyśli, że sądzimy, iż stała się mniej atrakcyjna (prezent dla żony – prezentoracja.pl)! Jeśli żaden z tych przykładów może nie trafić w gusta naszej drugiej połowy, przejrzyjmy sklepy internetowe oferujące prezenty na różne okazje. Czasami błądząc po witrynach internetowych znajdziemy coś, co wywoła na ustach naszej ukochanej uśmiech, który umili nam nie tylko ten wyjątkowy dzień.

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*