Jeżeli pragniesz mieć wyjątkowe dekoracje w swoich czterech ścianach, przeczytaj, co można kupić

Niejeden człowiek marzy, by jego mieszkanie było pięknie urządzone. Aby stało się oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Miało własny styl. Na to wszystko wpływa umeblowanie, ozdobne drobiazgi, kolor ścian, przepuszczalność promieni słonecznych. Często jednak to drobnostki w dekoracji decydują, czy mieszkanie ma w sobie to „coś”.

Obraz

Autor: Dennis Jarvis
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele lat temu w RP rozchwytywane były obrazy. Z początku poszczycić się nimi mieli szansę jedynie zamożni. Arcydzieła słynnych malarzy były nie do zdobycia. Z czasem i w mniej zamożnych domostwach wieszano ilustracje i grafiki. Nadal jednak były to pojedyncze sztuki. Jeżeli w danym domu miało się szansę ujrzeć obraz, w drugim identycznego być nie mogło.

Teraz jest odmiennie. Technologia wystartowała do przodu i dzięki najnowszym urządzeniom możemy powielać określone rzeczy. Pierwotny obraz wciąż będzie jeden jedyny, ale jego odwzorowań można mieć bardzo wiele. Wydruk na płótnie jest na wyciągnięcie ręki – technologia druku na płótnie. Jeżeli któraś osoba chce mieć w swoim domu dzieło słynnego malarza, może je kupić nawet przez sieć internetową (oczywiście kopię dzieła). Wystarczy, iż doda ramy drewniane i ścianę ozdobi Salvador Dali (Salvador Dali reprodukcje), Jan Vermeer bądź Zdzisław Beksiński.

Bardzo popularnym sposobem zdobienia mieszkania, są… zdjęcia. Tak, zwyczajne, powszechne zdjęcia. Jednak zamiast stawiać je na meblach, zawiesza się je na ścianach. Wydruk na płótnie danej fotografii można zakupić w dużych zakładach fotograficznych albo poprzez Internet.

Zdjęcie

Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com
Bez najmniejszych problemów można też zakupić ramy drewniane (zobacz drewniane ramy), które całościowo stworzą jedyny w swoim rodzaju obraz. A co niezwykle ważne – częstokroć emocjonalnie powiązany z właścicielem mieszkania, więc mający dla niego jeszcze większą wartość.

Tego typu rozwiązanie można stosować także przy grafikach elektronicznych lub tapety ścienne graffiti powszechnie dostępnych plakatach. Można je zakupić w odpowiednich sklepach grupujących tego typu towar (znajdują się tam fotosy i prace światowych fotografów, grafików a nawet plakacistów). Dzięki temu można stworzyć obraz, dopasowany do każdego domu a także osoby tam żyjącej. Stanie się nieodłącznym elementem, unikalnym dodatkiem, który będzie radował oko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*