Jakiego rodzaju możliwości mają osoby, które chcą zorganizować komuś znajomemu wieczór kawalerki.

Wieczór kawalerski to ostatnia wolna impreza, spędzona przez przyszłego męża razem z najlepszymi kolegami. Z reguły robi się go tydzień przed weselem, tak aby uczestnicy dali radę w miarę dojść do siebie po całonocnej zabawie.

Nowa Wieś

Autor: Tomtom Suites
Źródło: http://www.flickr.com
O niektórych kawalerskich wieczorach krążą legendy, faktem jest że są osoby, które naprawdę się wtedy dobrze bawią. Przeważnie kawalerski Gdańsk organizuje się w taki sposób, że chłopcy spotykają się w jakiej knajpie czy dyskotece, i tam przy ogromnej ilości napojów wyskokowych żegnają na zawsze straconego przyjaciela – kawalerski w Gdańsku. I przeważnie na tym taka impreza będzie się kończyć, rzecz jasna w trakcie niej wszyscy doskonale się bawią i bawią ile mają sił. Lecz przy pewnej kreatywności można tę noc (obiekt noclegowy sulmierzyce) zaplanować zupełnie inaczej, i spędzić go równie przyjemnie i ciekawie.
Łódź

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz większa ilość osób przy organizacji wieczorów kawalerskich stawia nie tylko na imprezę z wielką ilością napojów wyskokowych, lecz również jakieś interesujące rozrywki. Sporą popularnością na przykład się cieszy paintball Gdańsk – Magnumarena

Sporym zainteresowaniem zaczynają się również cieszyć wizyty na torze kartingowym czy w innych miejscach, gdzie można spędzić w aktywny sposób trochę czasu, dzięki temu wieczór kawalerski nie stanie się tylko imprezowaniem do białego rana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*