Escape room w Gdyni – idealna gra dla każdego

Escape room to nadzwyczaj atrakcyjna rozrywka i wyśmienita zabawa dla każdego, jaka aktualnie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to jednak dość nowiusieńka forma rozrywki, w związku z tym dużo ludzi nie wie na czym tak naprawdę polega escape room Gdynia.

zombie escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Mówiąc skrótowo escape room polega na tym, aby odkryć sposób wydostania się z zamkniętego pokoju. Ma się na to jedynie 60 minut. W czasie zabawy rozwiązuje się rozmaite zagadki, jakie mają nam pomóc w wydostaniu się w pokoju. Gra jest faktycznie porywająca, a emocje – wespół z upływem czasu – dosięgają szczytu. Tu liczy się sprawność umysłu, pomysłowość oraz kreatywne rozwiązania. Wspólnie z przyjaciółmi możecie wykazać się nietuzinkowością i nieszablonowym myśleniem – wszelkie chwyty są dozwolone! Jest to ogromnie intrygująca, dzisiejsza rozrywka, która świetnie nadaje się dla ludzi w każdym wieku – zobacz sam!. Escape room Gdańsk to lokalizacja dla gdańsk statkiem na westerplatte ludzi pomysłowych, uwielbiających wyśmienitą zabawę, zagadki i szyfry. Jeśli nigdy dotychczas nie miałeś sposobności, żeby na własnej skórze przekonać się na czym polega ta wspaniała zabawa to bezsprzecznie winieneś to nadgonić.

ściana

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba nie ma osoby, która zadecydowałaby się wziąć udział w Escape Room oraz była by z tego niezadowolona. Mało tego należałoby wiedzieć, iż koszt wzięcia udziału w takiej zabawie wcale nie jest duży, tym bardziej, że rozkłada się on na grupę kilku osób. Pożądane byłoby więc poświęcić te kilka – kilkanaście złotych, aby na godzinę przenieść się do absolutnie innego, wprost filmowego świata, gdzie Waszym celem będzie rozwiązywanie zagadek, łamigłówek, szyfrów i kodów, jakie zdołają Wam pomóc (lub przeszkodzić!) w wydostaniu się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Zabawa niewątpliwie będzie wyśmienita, emocjonująca i dostarczająca niemało adrenaliny, a czas spędzony w zamkniętym pokoju na pewno zapamiętacie na niezmiernie długo – poczytaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*