Jakie to momenty, dzięki jakim jesteśmy ws tanie chociaż na chwilę uciec od codzienności? Czy takie istnieją?

Czy istnieje przepustka do bardziej pozytywnego świata, przynajmniej na trochę? Faktycznie nie, chociaż zależy, jak będziemy to interpretować. Jak ktoś wierzy w magię, to być może pomyśli, że jednak takie coś istnieje, inni – bardziej przyziemni – będą skupieni na rzeczywistości i znajdą własne miejsca, gdzie jesteśmy w stanie przedostać się do centrum pewnego wydarzenia. Tak naprawdę jesteśmy w stanie sobie zapewnić wiele tego typu doznań, tym bardziej, że recepta na to jest bardzo prosta.

mecz siatkówki

Autor: Todd Ryburn
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od tego, iż nie istnieje jedna realność, to znaczy, że każdy z nas postrzega inaczej. Dotyczy to wielu zagadnień. Co ciekawe, wielu z nas rozróżnia różne stany, których doświadczamy każdego dnia. Możemy przyznać, iż w pracy, domu, na spacerze albo w sklepie zachowujemy się różnorodnie, a nawet taki stan przyjmuje nasz mózg.

Skończyłeś studiować ten artykuł i myślisz o nowym? Nic bardziej prostego. Trzeba tylko wejść w poniższy link i jesteśmy w witrynie (https://www.tablicowo24.pl/jak-wyeksponowac-magnesy-w-domu).

Jeśli w ten sposób do tego się ustosunkujemy to możemy być przekonani, że więcej będziemy czerpać z życia. Dlaczego?

No jakby wszystko odbierać na takim samym pułapie radości czy bardziej obojętności, to troszkę nudno by się stało. Jedni określą to stoicyzmem, drudzy znużeniem. Nieważne jednakowoż, jak wyglądają Twoje motywacje, najistotniejsze, że zawsze coś się w tym momencie dzieje. Popatrz na przykład na sytuacje, kupujesz bilet na mecz, jaka jest twoja reakcja? Wiadomym jest, jest zależne to od tego, czy jesteś prawdziwym kibicem czy w sumie robisz to z ciekawości. Mimo to, jak już będziesz na wydarzeniu sportowym łatwo dasz się ponieść atmosferze. Naturalnie, iż to też zależy od meczu i osób, którzy będą razem z tobą.

bilety

Autor: David Skinner
Źródło: http://www.flickr.com

Właściwym, pozytywnym przykładem są na przykład mecze reprezentacji polskich siatkarzy. Atmosfera jest tam niezwykle cudowna, że nawet najmocniej znudzony życiem osobnik da się porwać takiej atmosferze.

Niektórzy wiedzą natomiast, iż jak nabywamy bilet na mecz siatkarzy to jakbyśmy kupowali bilet na niezwykle ekscytujące wydarzenie. W takim sensie istnieją sytuacje, w których wcale nie za duże pieniądze możemy sprawić sobie niezwykły prezent, a będzie nim na pewno niezapomniany wieczór. To samo możemy powiedzieć o zbliżonych wydarzeniach, jak koncert najlepszego zespołu lub festiwal muzyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*