Jak dopasować model spodni?

Doskonale wiemy o tym, że nie ma figur idealnych. Każda z pań ma swe mniejsze i większe kompleksy, każda potrzebuje zatuszować wybraną część ciała, natomiast wyeksponować inną.
Należycie dobrany ubiór może wydobyć z figur to, co ładne oraz ukryć, to czego nie pragniemy demonstrować.

kostiumy kąpielowe

Autor: H&M
Źródło: H&M

W jaki sposób więc prawidłowo dopasować spodnie do swej figury? Jeżeli dajmy na to potrzebujesz troszeczkę bardziej zaokrąglić pupę, wybierz spodnie z większymi kieszeniami z tyłu. Znakomicie kiedy kieszonki będą wzbogacone o suwak czy aplikacje – wszystko to na pewno uwydatni Twą pupę. Jeżeli zaś idzie o fason, wybieraj biodrówki. Selekcjonuj jasne odcienie, posiadają one moc wizualnego powiększania. Czego musimy unikać? Unikaj jeansów pozbawionych kieszeni z tyłu, one na pewno „spłaszczą” Twoją pupę. Zrezygnuj również z boyfriendów. Nie są to spodnie dla Ciebie.
Jakiego rodzaju spodnie powinnaś nosić kiedy posiadasz duże uda? Niewątpliwie im ciemniejsze – tym korzystniej. Ciemne odcienie optycznie wysmuklą Twe nogi. Nabywaj spodnie z elastycznych materiałów, to zapewni ci wygodę w noszeniu. Postaw na proste, ewentualnie lekko poszerzane nogawki. Fason boyfriendów również sprzyjał będzie Twojej sylwetce. Czego warto unikać? Na pewno jasnych jeansów! Zrezygnuj również ze spodni z przetarciami.

Zajmujący artykuł? Jeśli tak sądzisz, to kliknij ten link, w serwisie zestawy yerba mate, który tam miejscu się znajduje, również jest coś wartościowego!

Obcisłe spodnie uwydatnią każdą fałdkę tłuszczu. Z kolei jeśli chcesz schować swój nieco zaokrąglony brzuch, wybieraj spodnie z wysokim lub normalnym stanem. Zaakcentuj smukłe nogi wąskimi jeansami.

W odwróceniu uwagi od zaokrąglonego brzuszka dobrze również mogą się spisać spodnie z dużymi kieszonkami. Czego się wystrzegać? Z pewnością niskich biodrówek jak też wysoko zabudowanych dżinsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*