Jak przetrwać po wojnie nuklearnej lub ekologicznej? Czy normalni ludzie będą w stanie przeżyć?

Jakim sposobem poradzić sobie z kłopotami światowymi wpływającymi centralnie na nasze jestestwo? Katastrofa nuklearna lub biologiczna niesłychanie unicestwi nam wszelakie plany, ale nie oznacza z miejsca końca świata.

ostrzałki do noży

Autor: leniva.studio
Prawdopodobnie zniknie ogólny dostęp do Internetu.
Raczej nie będzie TV, a fale radiowe będzie trudno złapać. Pozostanie nam trwanie według tego, jak kiedyś działali nasi pradziadkowie plus używanienowszych osiągnięć nieelektonicznej techniki.

Te informacje wciągnęły Cię kompletnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej (https://proformasport.pl/) danych na innych stronach – odnajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

Kluczowym asortymentem będą liny, noże taktyczne i podobne gadżety. Mogą nam one uratować życie w potyczce z niebezpiecznymi zwierzętami a także innymi osobami, którzy już nie są tak cywilizowani jak dawnej. Człowiek pośród zagrożenia zaczyna funkcjonować jak drapieżnik. Nie ma problemów z zabijaniem i kradzieżą. Nie oszczędzi niczego, wody, ostrzałki do noży czy butelki napoju – poszukuję ostrzałek do noży. Niesłychanie ważne, by nabyć wcześniej dobre przeszkolenie. Nie rozmawiamy tu o dokładnych zaleceniach, o tym, jak przetrwać w niebezpieczeństwie, ale przykładowo o tym, jakim sposobem wykorzystywać zdolności walki lub nasze otoczenie do obrony. Podstawowe są treningi wytrzymałościowe oraz treningi parkur. Dodatkowo powinno się nauczyć się dobrej obsługi sprzętów t.j. noże taktyczne lub szeroko pojęta broń krótka. Jeśli ma się zezwolenie, to także warto pomyśleć o zakupie broni palnej, która w kryzysowej sytuacji jest w stanie nas uratować. Oprócz szkoleń dobrze jest kupić zawczasu zapasy. Stałe uzupełnienie konserw oraz produktów niepsujących się i z długim terminem ważności jest bardzo ważne. Dodatkowo trzeba kupić ostrzałki do noży a także środki do czyszczenia broni, by niczego nie brakowało. Najlepiej by tak jak Amerykanie, całość przechowywać w specjalnie wybudowanych schronach pod ziemią. W Polsce jednak bywa to trudne ze względu na regulacje budowlane, które nie bywają korzystne dla osób budujących podobne rzeczy – używam noży taktycznych.

Jeśli jednak uda nam się już dostać pozwolenie powinno się współpracować wspólnie z rodziną, by ograniczyć koszty i jednocześnie zaoferować schronienie także im.

Takie katastrofy są mimo wszystko minimalnie prawdopodobne, ale gdy już się dokonają prawie wszyscy mieszkańcy będą nieprzygotowani. Postarajmy się, abyś my i własne dzieci byli bezpieczni w podobnej sytuacji.
Posted in Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*