Sezon burz – niewątpliwie świetna powieść na zimne wieczory

Zwykle bywa kojarzona głównie z zimnem, ponurą pogodą i depresją. Tymczasem jesień ma także swe dobre strony.

Nie istnieje albowiem nic lepszego niż cisza, szybko zapadający zmierzch, długie, leniwe wieczory z kubkiem gorącej herbaty albo lampką czerwonego wina w dłoni i ulubioną książką na kolanach.

Tajlandia

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com

Rzeczona pora roku to bez wątpienia doskonały czas na to, aby – kiedy dzień będzie układał się do snu – znaleźć chwilę tylko dla siebie, pogrążyć się w ciekawej lekturze i uciec od codziennych zmartwień i kłopotów. Pojawia się jednakże pytanie: jaką literaturę uznać można za „antidotum” na bolączki zwykłego życia? Dobrym wyborem będzie na pewno Sezon burz Sapkowski, autor niniejszej powieści zabiera swego czytelnika do niesamowitego „wiedźmińskiego świata”, gdzie żyją obok siebie przedstawiciele różnorakich ras kliknij tutaj. Jedne skupiają w ręku całą władzę znajdując się „na górze” drabiny społecznej, pozostałe w taki czy inny sposób muszą przystosować się do narzuconych im reguł.

Jeżeli chcesz uzupełnić swą znajomość rzeczy w tym zakresie, to czytaj na stronie (https://www.villapeonia.pl/) kolejne treści. Należy kliknąć w poniższy link.

Głównym bohaterem jest Geralt z Rivii (nazywany też niekiedy Białym Wilkiem bądź Rzeźnikiem z Blaviken) łowca potworów który musi sprostać wielu czyhającym nań niebezpieczeństwom. Nie obędzie się rzecz jasna bez mrożących krew w żyłach starć.

uczeń

Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com

Warto podkreślić, iż jakiś czas temu na podstawie książki zrealizowano przeszło trzynastogodzinne słuchowisko w którym wzięło udział 84 aktorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*