W jaki sposób spędzić jesienne i zimowe wieczory? Przed telewizorem? Zdecydowanie nie!

Przyszła jesienna pora, iza moment przyjdzie również i zima. Robi się coraz bardziej ciemno, coraz zimniej, o wiele mniej czasu spędzamy na dworze. Cofamy czas, dlatego zmrok nadchodzi dużo szybciej niż to było w Lato.

Co jest najlepsze, żeby przeżyć taki czas. Możemy oglądać TV, czytać powieści, można też zagrać w gry, ale planszowe. Które? Oto interesujące propozycje.
Na przykład Abalone gra () będzie szczególnie fascynująca, w której najprostsze reguły będą złączone z niezliczoną sumą możliwości, i nade wszystko to jest cudownie wykonane, a więc rozgrywka jest czystą przyjemnością. Pomysł stworzenia takiej pozycji narodził się w 1988 roku.

Wiarygodna informacja z serwisu (https://moveforlife.pl/) przyda się każdemu. Zatem namawiamy do przejrzenia naszego nowego artykułu. Znajdziesz go pod tym linkiem.

Firma, jaka tą grę stworzyła nazywa się tak samo jak gra – Abalone.

zespoły

Autor: Bartosz Madejski
Źródło: http://www.flickr.com
Żaden gracz w tamtym okresie nie był pewien, iż gra będzie tak bardzo ceniona, dziś zaś jeżeli zamierzamy zagrać w coś rzeczywiście interesującego, to Abalone będzie jedną z tych propozycji. Zupełnie jak Super farmer. () Co ciekawe powstała w naszej stolicy w roku 1943. Na początku jednakże miała tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją polski matematyk – Karol Borsuk. I ostatnia z propozycji – Wojna o pierścień (), to strategiczna gra planszowa, która pozwala graczom zanurzyć się w świecie Władcy Pierścieni.

Czeka nas więc pełno interesujących przygód, cudownych bohaterów. Będziemy rządzić największymi królestwami, na naszych barkach będzie spoczywać ich ochrona.

Każda z tych gier jest idealna na jesienne i zimowe długie wieczory. Jeżeli tylko chcemy spędzić je interesująco oraz ekscytująco i nie myśleć o beznadziejnej aurze na dworze, to tego rodzaju gry będą idealne wręcz do tego celu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*