Jak walczyć z wysokimi cenami książek szkolnych?

Polscy rodzice uskarżają się co roku – zwłaszcza na koniec lata, na po prostu wysokie ceny książek do szkoły. Zwłaszcza ten fakt może potęgować to, iż coraz trudniej kupić ksiazki uzywane. Tzn. one oczywiście są w sprzedaży, lecz z kilku powodów realia są takie, że musimy kupić nowe książki, ponieważ zmienia się tok nauczania.

[…]

Czytaj dalej… from Jak walczyć z wysokimi cenami książek szkolnych?

Pokochaj książki

Popularna mądrość mówi nam, że nauka to potęgi klucz i trudno nie przytaknąć. Jak jednak pozyskujemy ową wiedzę? Dzięki książkom przede wszystkim, które kształtują, uczą, rozwijają wyobraźnię, wskazują wartości w życiu. Dobrze jest troszczyć się o samorozwój czytając jak najwięcej. Sądzę, że nie potrzeba nakłaniać do tego ludzi, którzy rozumieją jakie to ważne, jednak pragnę przekonać, choćby jednego niedowiarka.

[…]

Czytaj dalej… from Pokochaj książki

Wynalazki dzisiejszej techniki w służbie człowiekowi

W dzisiejszym pędzącym świecie nie jest łatwo znaleźć trochę czasu dla siebie na pielęgnowanie swoich pasji czy zainteresowań. Jednak jak głosi znane przysłowie – chcieć to móc. W szczególności ułatwione zadanie mają ci, którzy mogą wykorzystywać zdobycze współczesnej techniki, by spełniać się w pożądanym kierunku. Świetnym przykładem może być bez wątpienia czytanie książek za pomocą innowacyjnych rozwiązań jakimi są czytniki ebook.

[…]

Czytaj dalej… from Wynalazki dzisiejszej techniki w służbie człowiekowi

Patriotyzm na kartach książek w doskonałym wydaniu

Każdy z nas w pewnym stopniu może się określać jako patriota. Patrioci z krwi i kości, którzy lubią swą wiedzę wzbogacać nowymi książkami na tematy patriotyczne, mają w czym wybierać. Nieprzerwanie powiększająca się paleta propozycji dla takich osób jest przez księgarnie eksponowana szczególnie. Wyjątkowe pozycje dostępne są w nadzwyczaj interesujących cenach na wyciągnięcie ręki. Zamówienia można składać zarówno drogą internetową, bukując odpowiednią książkę przez stronę www księgarni, lub na miejscu. Na przesyłkę oczekuje się krótko, co doceniają i podkreślają na forach czytelnicy.

[…]

Czytaj dalej… from Patriotyzm na kartach książek w doskonałym wydaniu