Co jest ważne, gdy chcesz rozpocząć swą historię z perkusją?

Dla mnóstwa ludzi może to być ogromna radość, ale jest to także ciężka praca.
Jeśli chcemy być samoukiem i nauka gry na perkusji pod okiem doświadczonego nauczyciela nie wydaje nam się konieczna, powinniśmy być niezwykle cierpliwi.

[…]

Czytaj dalej… from Co jest ważne, gdy chcesz rozpocząć swą historię z perkusją?

Zawsze trzeba troszczyć się o miłą atmosferę w pracy – spędzamy tam w końcu sporą część dnia prawie przez całe dorosłe życie

Mimo iż mamy możliwość sobie powtarzać, że praca to wyłącznie praca, to trzeba dbać o to, aby atmosfera w biurze była odpowiednia. Stale powinniśmy wszystkim mówić dzień dobry i miło się uśmiechać.

[…]

Czytaj dalej… from Zawsze trzeba troszczyć się o miłą atmosferę w pracy – spędzamy tam w końcu sporą część dnia prawie przez całe dorosłe życie

O sesjach zdjęciowych

Profesja dziecięcego fotografa coraz nagminniej odnajduje się na liście fachów wybieranych przez matki wypatrujące nowej drogi kariery a także osobistego rozwoju. Dla wielu z nich fotografia dziecięca to nie wyłącznie sposób na zyskiwanie pieniążków, lecz głównie praca, w której mogą realizować pasje.
Jak przedstawia się praca fotografika dziecięcego od podszewki? Zapoczątkowanie kariery fotografa dziecięcego dla bardzo wielu kobiet jest sprzężone z życiem familijnym.

[…]

Czytaj dalej… from O sesjach zdjęciowych