Rozmaite pomysły na hobby poza domem – interesujące pomysły na weekendy i wycieczki

Dzisiejsze czasy często się opisuje jako erę aktywności i podzielności uwagi – zajmowanie się wieloma czynnościami, nadzwyczaj równocześnie, jest uznawane teraz za oznakę zdrowia i witalności, a zazwyczaj także inteligencji.

[…]

Czytaj dalej… from Rozmaite pomysły na hobby poza domem – interesujące pomysły na weekendy i wycieczki

Jak rozpoznać dobrą restaurację?

Jedziemy w Polskę , podróż jest długa, bowiem drogi u nas nie najlepsze, robimy się więc głodni. Gdzie zatrzymać się, żeby wypocząć, pysznie zjeść, nie zepsuć sobie humoru oraz nie spędzić kolejnych godzin na szukaniu apteki?
Jest kilka drogowskazów, jakie pomogą nam wyselekcjonować odpowiednie miejsce.

[…]

Czytaj dalej… from Jak rozpoznać dobrą restaurację?

Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed szczytem letniego sezonu

Dużymi krokami zbliża się sezon, w którym będzie można wreszcie zapomnieć o kłopotach związanych z zimą, ze śniegiem i niską temperaturą. Chociaż tak naprawdę wakacyjny sezon zacznie dopiero w czerwcu, kiedy większość uczniów kończy rok szkolny i wyjeżdża na wakacje z mamą i tatą, już teraz można zaobserwować, że dużo pracujących wyprasza kilka dni wolnego lub na trochę zamyka własną firmę, następnie pakuje bagaże, zabiera trochę najpotrzebniejszych przedmiotów i nieco oszczędności, aby pojechać gdziekolwiek – możliwie daleko od zgiełku miast, od własnej firmy, grymaszących kontrahentów i pozostałości po paskudnej, miejskiej zimie.

[…]

Czytaj dalej… from Rozrywki w Zakopanem i w okolicach przed szczytem letniego sezonu

Czym jest skeg oraz z jakiego powodu jest ważny przy wyborze odpowiedniego jachtu?

Osoby, które posiadają właściwe warunki (czas czy umiejętności) mogą sobie pozwalać m.in. na oceaniczne rejsy na własnym lub wynajętym jachcie. Tego typu forma na spędzanie czasu jest niezwykle atrakcyjna, lecz wymaga dobrej kondycji oraz szerokiego zasobu znajomości tematu.

[…]

Czytaj dalej… from Czym jest skeg oraz z jakiego powodu jest ważny przy wyborze odpowiedniego jachtu?